0533 727 33 25
Mansuroğlu mah. 288/4 sok. No:16 Park Office Kat:1 Daire:4 Bayraklı / İZMİR
info@psikologelifisik.com elif@psikologelifisik.com

Mesleki ve Etik Değerler


 

Merkezimizde mesleki ve etik değerler doğrultusunda psikolojik danışmanlık görüşmeleri gerçekleşmektedir. Sunulan psikolojik hizmetler kapsamında, bireysel, aile ve çiftler ile yapılan görüşmelerde yaşanan sorunu/durumu daha iyi anlayabilmek amacıyla uygulanan çeşitli psikolojik testler ve uygulamalar yer almaktadır. Yapılan görüşmeler, seans adı verilen görüşme oturumları şeklinde gerçekleşmektedir. Bireysel seanslar 50 - 60 dakika aralığında, aile ve çift seansları 60 - 90 dakika aralığında sürmektedir.

Yetkinlik

Bu merkezde alanında uzman, gerekli eğitimleri almış, alandaki yenilikleri takip eden yetkin  profesyoneller tarafından hizmet verilmektedir. Danışanın problemine ve kendine göre en uygun terapi şekli ile çalışılmaktadır.

 

Gizlilik

Gizlilik kavramı, danışanın kimliğini ve paylaşımlarını gizli tutmakla ilgili etik bir sorumluluktur. Danışanla ilk temasa geçildiği andan itibaren paylaşılan bilgiler ve seanslar terapist-danışan mahremiyeti altında gizli kalmakta ve 3. şahıslarla (yasal zorunluluklar haricinde) kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Böyle bir durum söz konusu olduğunda ise bu paylaşım danışanın bilgisi dahilinde yapılmaktadır.